Nasi uczniowie kolejny rok z najlepszymi wynikami!

Rok szkolny 2019/2020 za nami i na pewno zostanie zapamiętany z wielu powodów ale głównie z wyjątkowej sytuacji w jakiej znaleźliśmy się wszyscy po raz pierwszy. Mowa oczywiście o epidemii wirusa COVID 19 oraz obostrzeniach związanych z tym faktem. Wszyscy musieliśmy się do nich zastosować i działać w inny niż dotychczas sposób.

Za nami już pierwsze tegoroczne wyniki rekrutacji na Wydziały Architektury i możemy powiedzieć, że z tej trudnej sytuacji wyszliśmy REWELACYJNIE.

Po pierwsze zdawalność naszych Uczniów wyniosła 100% co jest wyczynem niesamowitym ze względu na sporą liczbę aż 43 osób kandydatów.

Drugą fantastyczną informacją są wyniki jakie osiągnęli nasi Uczniowie. Dwie osoby – Melania Z. (Nowy Sącz) i Milena P. (Krosno) uzyskały najwyższą możliwą ocenę za portfolio i egzamin czyli 6,0 i 6,0. Duże gratulacje należą się również Arturowi T. (5,0 i 6,0), Karolinie G. (6,0 i 5,0), Dominice K. (5,0 i 5,0) oraz Małgorzacie P. (5,0 i 5,0).

Nie sposób wymieniać wszystkich wyników ale zdecydowana większość poradziła sobie ponadprzeciętnie dobrze i liczymy, że po wynikach egzaminów maturalnych na Wydziałach Architektury W Krakowie i Rzeszowie studiować będzie najliczniejsza jak dotąd liczba naszych absolwentów.

wróć