ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
DLA MŁODZIEŻY (od 14 lat) I DOROSŁYCH

Kreatywne warsztaty artystyczne  skierowane przede wszystkim do osób, które czują chęć rozwoju własnego talentu artystycznego. Do wyboru różne typy zajęć w zależności od preferencji:

1. ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE DLA MŁODZIEŻY (od lat 14):

Zajęcia to cykl kreatywnych warsztatów artystycznych z elementami histori sztuki wykorzystujących różnorodne techniki plastyczne. Realizowany program został stworzony w ten sposób by każdy uczestnik mógł poznać, czym jest malarstwo, rysunek, rzeźba i kompozycja. Dzięki takiej formie zajęć młodzież nabywa różne umiejętności, poznaje różne środki wyrazu w sztuce. Do wybranej techniki nauczyciel prowadzący zajęcia przygotowuje autorski temat zajęć.

Nauczanie ma charakter indywidualny i dostosowany do potrzeb i umiejętności uczestników. Zajęcia w małych grupach prowadzą wykładowcy o dużym doświadczeniu pedagogicznym.

2. ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE (z elementami konstrukcji) DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH:

Hobbystyczne zajęcia dla osób dorosłych i młodzieży które chcą poznać możliwości wyrażania siebie w artystyczny sposób, zgłębić wiedzę z geometrii wykreślnej, poznać zasady działania perspektywy w praktyce oraz rozpocząć hobbystyczne projektowanie.
W programie m in.: podstawy perspektywy, konstrukcji, geometrii wykreślnej, światłocień, martwa natura, podstawy wzornictwa przemysłowego, studium postaci, formy przestrzenne, różne techniki rysunkowe i malarskie m in. ołówek, cienkopis, piórko, tusz,  promarkery i flamastry,  węgiel, akwarela i wiele innych w kolejnych miesiącach nauk.

Nauczanie ma charakter indywidualny i dostosowany do potrzeb i umiejętności uczestników. Zajęcia w małych grupach prowadzą wykładowcy o dużym doświadczeniu pedagogicznym.

3. SPOTKANIA ZE SZTUKĄ DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH

Rozmowy, dyskusje połączone z praktycznymi zajęciami rozwijającymi Twoje pasje. W programie m in. kurs rysunku, podstawowe techniki, proporcje, kompozycja, walor, światłocień, perspektywa, postać, akty, techniki malarskie, teoria barw, kompozycja, martwa natura, pejzaż, kwiaty, architektura…

Spotkania z historią sztuki. Każde zajęcia będą wzbogacone o wykład połączony z wspólną dyskusją o sztuce.

 Gwarantujemy profesjonalną naukę, indywidualne podejście do naszych kursantów, miłą atmosferę w towarzystwie kawy, dobrej muzyki i ciekawych opowieści o sztuce.

 

Zajęcia prowadzone są przez:

  • mgr Martę Jacak (typ zajęć 1 i 3)
  • mgr inż. arch. Agnieszkę Lachor (typ zajęć 2)

Terminy:

  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE DLA MŁODZIEŻY (od 14 lat): czwartek 16.00-19.00
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE (z elementami konstrukcji) DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH: Środa 16.00-19.00
  • SPOTKANIA ZE SZTUKĄ DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH: Piątek 16.00-20.00

Czas trwania zajęć:

3 godziny zegarowe

Opłata miesięczna:

  •  Zajęcia artystyczne dla młodzieży od lat 14: 330,00zł
  • Zajęcia artystyczne (z elementami konstrukcji) i Spotkania ze sztuką - 380,00 zł

(w cenie wszystkie materiały dostępne na zjęciach).

 

1 ORGANIZACYJNE SPOTKANIA:

  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE DLA MŁODZIEŻY (od 14 lat): 8.09.2022 (czwartek) godz:16.00
  • ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE (z elementami konstrukcji) DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH: 7.09.2022 (środa) godz:16.00
  • SPOTKANIA ZE SZTUKĄ DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH: Piątek 9.09 (piątek) godz:16.00

 

wróć